موج
کدخبر : ۳۷۹۳۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379397

محمد بدیعی خبر داد:

معاون اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از توزیع اسناد مزایده جمع آوری پسماند خشک شهر اصفهان از ابتدای خردادماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمد بدیعی گفت: با توجه به این که شهر اصفهان از جمله شهرهای سرآمد در زمینه مدیریت پسماند در سطح کشور است، انتخاب پیمانکاران برای مدیریت پسماند خشک دارای حساسیت بالایی است چرا که بر کیفیت مدیریت پسماندها، فرآیندهای جمع آوری و مشارکت شهروندان تأثیر زیای دارد.

وی ادامه داد: در خرداد ماه قرارداد پیمانکاران فعلی در زمینه جمع آوری پسماند خشک به پایان می رسد و بر همین اساس هم جلسات مربوط به بررسی قرارداد و اسناد پیمانکاران جدید از چندی پیش آغاز شده تا با بررسی همه جوانب، بستر مناسب برای حضور و ورود پیمانکاران تخصصی و حرفه ای به این عرصه فراهم شود.

معاون اجرایی سازمان مدیریت پسماند با بیان اینکه تجربه و تخصص پیمانکار رکن اصلی در اجرای صحیح و حرفه ای فرایند جمع آوری و مدیریت پسماند است، اقزود: با توجه به اینکه اصفهان برای رسیدن به اهداف و چشم اندازهای خود در عرصه مدیریت پسماند و توسعه پایدار نیازمند عوامل اجرایی متخصص است، برای پیمانکاران داوطلب شرکت در مزایده علاوه بر شرایط عمومی، داشتن یکسال سابقه جمع آوری پسماند خشک یا جمع آوری پسماند تر در یکی از شهر های کشور نیز الزامی شده است.

وی با اشاره به این که اسناد مزایده از اول خرداد ماه توزیع خواهند شد، اضافه کرد: شرکت های واجد شرایط می توانند از طریق وبسایت و یا شماره تماس های سازمان 35314757اطلاعات تکمیلی در این زمینه را دریافت کنند و مطابق با سال های گذشته نسبت به خرید اسناد،  تکمیل و تحویل آن ها اقدام کنند تا پس از بررسی پیشنهادات شرکت های برگزیده انتخاب و اعلام شوند.

محمد بدیعی تأکید کرد: همه تلاش ما در مراحل بررسی و تنظیم اسناد و همچنین برگزاری مزایده بر این است تا شرکت های دارای صلاحیت، تخصص، تعهد و تجربه کافی بتوانند در این حوزه ورود یابند تا شاهد ارتقای کیفیت جمع آوری پسماند خشک و افزایش مشارکت شهروندان در زمینه تفکیک از مبدأ باشیم.

سازمان پسماند اصفهان

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها