موج
کدخبر : ۳۷۸۸۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378849

محمد محمدیان‌شمالی:

سخنگوی شرکت توزیع برق استان ایلام گفت: مصرف برق در ایلام از حد مجاز گذشته و اگر این روند ادامه پیدا کند استان ایلام درلیست مدیریت اضطراری دیسپاچینگ ملی قرار می گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام،محمد محمدیان‌شمالی سخنگوی شرکت توزیع برق استان ایلام افزود: مصرف برق در استان ایلام از حد مجاز عبور کرده و قطعا اگر شرایط به همین صورت باشد دیسپاچینگ ملی، ایلام را جزاستان‌هایی قرار خواهد داد که قطعا خاموشی و مدیریت اضطراری بار در آن اعمال خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته مصرف برق برای اولین بار در اواسط تیرماه از سقف مجاز رد شد،اظهار داشت: این بیانگر مصرف بالای برق در استان است.

سخنگوی شرکت توزیع برق استان ایلام به شرایط کرونایی حاکم بر جامعه اشاره و خاطرنشان کرد: هر کولر گازی که به مدار می آید و در دمای آسایش قرار نمی گیرد به اندازه 20 دستگاه تنفس مصنوعی برق مصرف می کند.

محمدیان‌شمالی تصریح کرد: از مردم عزیز خواهشمندیم با استفاده از دمای 26 درجه به عنوان دمای آسایش برای کولر گازی، استفاده از دور کند کولر آبی و مدیریت مصرف در حوزه روشنایی و خاموش کردن لامپ های اضافی خدمتگزاران خود را در شرکت توزیع برق یاری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها