موج
کدخبر : ۳۷۸۶۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378679

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان:

مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان گفت: نزدیک به 500 نفر در انتظار حامی هستند و تعداد 4500 نفر از سرانه پائینی برخوردارند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع با تصریح اینکه 26 هزار فرزند یتیم و نیازمند تحت حمایت امداد هستند، ادامه داد: نزدیک به 500 نفر از ایتام در انتظار حامی هستند و تعداد 4500 نفر از سرانه پائینی برخوردارند که نیاز است به تعداد حامی این فرزندان افزوده گردد تا از نظر سرانه دریافتی، به مبلغ قابل قبولی برسند.

وی افزود: کمیته امداد با اجرای طرح اکرام، حمایت خیران را هدایت می کند که همه فرزندان یتیم و نیازمند دارای حامی شوند. در ماه مبارک رمضان امسال نیز  تعداد 7929 نیکوکار با ثبت نام در این طرح، سرپرستی 21125 فرزند را بر عهده گرفتند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان با تقدیر از نیکوکاران در حمایت از مددجویان، اظهار داشت: در ابتدای شیوع ویروس کرونا پیش بینی استقبال گسترده از مساعدت نیکوکاران نمی شد ولی مردم فهیم و نیکوکار استان اصفهان با مساعدت در طرح ایران همدل- اطعام مهدوی، بار دیگر حمایت خود از نیازمندان را اثبات نمودند و سبب شد این طرح چراغ راه حمایت از مددجویان گردد.

کریم زارع ادامه داد: این استقبال سبب شد طرح مذکور امسال هم با توان بیشتری نسبت به سال قبل، شروع و از نعمت خیران بهره ببریم و به لطف خداوند و همت خیران، بالغ بر 742000 غذای گرم و افطاری و 122000 بسته معیشتی به نیازمندان به ارزش ریالی بالغ بر 54 میلیارد تومان اهدا شود.

وی با بیان اینکه خیران عزیز به تاسی از ابوالایتام امیر المومنین علی(ع) در حمایت از فرزندان یتیم و نیازمند هم فعالیت مضاعفی داشته اند، افزود: گاهی اوقات شاید تصور بر این باشد که اندک کمک من، چه گره ای از نیازمند باز می کند اما با برنامه ریزی و هدفمندی و سوق همین کمک های اندک، در مسیر صحیح میتوان سرنوشت آینده خیلی از فرزندان نیازمند را در مسیر تعالی تغییر داد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان در پایان با بیان اینکه کمیته امداد امین نیکوکاران و یاور نیازمندان است، گفت: نیکوکاران عزیز می توانند، نذورات اطعام خود را در طول سال از طریق کمیته امداد، بین نیازمندان توزیع نمایند. ضمن اینکه شماره تماس 09130788001 برای نذورات غیرنقدی و کد دستوری #031*8877* و شماره کارت 6063737000002509 برای مشارکت نقدی، آماده خدمت رسانی به خیران ارجمند است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها