موج
کدخبر : ۳۷۸۶۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378625

نادر فلاحی خبر داد:

مدیرکل‌ میراث‌ فرهنگی استان اردبیل گفت: مانع ‌زدایی و پشتیبانی‌ از ایجاد مجموعه‌ های گردشگری کشاورزی با توجه به ظرفیت‌ های استان با جدیت پیگیری می‌ شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، نادر فلاحی ، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل در جلسه بررسی عملکرد و فعالیت‌های معاونت گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان اردبیل گفت: با توجه به اهمیت گردشگری کشاورزی ، در راستای ترویج و ایجاد مجموعه‌های گردشگری کشاورزی مانع‌زدایی و پشتیبانی‌های لازم باید انجام شود.

وی با اشاره به ضرورت ایجاد بوم‌گردی‌ها در سطح استان گفت: سبک مسافران امروزی به سمت بوم‌گردی‌ها و زندگی عشایری و روستایی و تجربه زندگی با آن‌ها سوق یافته که اردبیل می‌تواند با دارا بودن کثرت فرهنگی از شمال تا جنوب استان، قطبی در سطح کشور و منطقه در این زمینه باشد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل غربال دفاتر گردشگری، گردشگری دیجیتال، ارائه برنامه‌های جدید برای گردشگری و طرح‌های نو را از اصلی‌ترین اهداف معاونت گردشگری قلمداد کرد و افزود: باید در این زمینه تلاش همه‌جانبه‌ای انجام شود.

فلاحی عنوان کرد: منویات رهبر معظم انقلاب در تبیین شعار سال که به عنوان تولید؛ مانع‌زدایی‌ها و پشتیبانی‌‌ها مزین شد، باید نصب‌العین همه کارکنان در تمام امور قرار گیرد و اولویت اصلی تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری باشد.

وی راهنمایی دقیق، پرهیز از بروکراسی و تسریع در امور را خواستار شد و گفت: انتظار می‌رود امور سرمایه‌گذاران در بخش گردشگری در کمترین زمان ممکن انجام شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها