موج
کدخبر : ۳۷۸۴۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378437

با حضور معاون استاندار اصفهان انجام شد؛

انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان استان اصفهان نشان و گواهی‌نامه نشان اعتماد را به 6 واحد صنفی اتحادیه صنایع دستی اصفهان اهداء کرد .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، در راستای تحقق شعار سال و حمایت و پشتیبانی از واحدهای صنفی و با حضور معاون استاندار نشان و گواهی نامه نشان اعتماد به 6 واحد صنفی اتحادیه صنایع دستی اصفهان اهداء شد.

سید حسن قاضی عسگر در این آئین  با اشاره به لزوم برنامه ریزی کلیه تشکل ها و سازمان های مردم نهاد برای  تحقق شعار سال از اقدامات انجام شده توسط انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان تقدیر  قدردانی و بر لزوم مصرف بهینه انرژی توسط واحدهای صنفی منتخب تأکید کردند.

رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان استان اصفهان نیز در این مراسم اظهار کرد: برای اهدا نشان و گواهینامه نشان اعتماد به واحدهای صنفی شاخص های متعددی لازم  است.

مجتبی برزگر ادامه داد: از مهمترین این شاخصه ها رعایت موارد  مندرج در قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و نداشتن سابقه محکومیت تعزیراتی است .

رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان استان اصفهان گفت: این طرح منافعی دو جانبه برای مصرف کنندگان و   واحدهای صنفی دارد، لذا امیدواریم در آینده نزدیک تعداد بیشتری از واحدهای صنفی تحت پوشش این طرح قرار گیرند.

وی تأکید کرد: هدف طرح، ارتقا واحدهای صنفی و رسیدن به سطح استاندارد برای رعایت حقوق مصرف‌کنندگان است، از سوی دیگر مردم واحدهای صنفی معتبر را شناخته و از آنها خدمات دریافت می‌کنند.

گفتنی است؛ در این مراسم همچنین از تمبر یادبود مشترک انجمن استان اصفهان و اتحادیه صنایع دستی رونمائی و توسط معاون محترم استاندار به آقای سید عباس شیردلی رئیس اتحادیه صنایع دستی اهداء شد.

انجمن حمایت از مصرف کنندگان اصفهان

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها