موج
کدخبر : ۳۷۷۹۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377947

علی رئوفی:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به اهمیت شفافیت در جلوگیری از جرائم انتخاباتی گفت: صداقت و شفافیت با مردم از همیت بسزایی برخوردار است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی رئوفی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، در جلسه پیشگیری  از جرائم انتخاباتی با حضور رئیس  کل دادگستری استان، با اشاره به اهمیت شفافیت، عنوان کرد: صداقت و شفافیت با مردم از همیت بسزایی برخوردار است و این مهم مورد تاکید ویژه دین مبین اسلام، قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت (ع)است.

وی در همین خصوص، افزود: طرح صادقانه مسائل بخش های مختلف با مردم بسیاری از مشکلات پیش رو رامرتفع و زمینه ساز کاهش جرائم انتخاباتی خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، تصریح کرد: مردم با وجود همه مشکلات اعم از تحریم، گرانی، تورم، جنگ، کرونا و... حضور خود در صحنه را برای صیانت از کشور اثبات کرده اند و استقبال گسترده از انتخابات شورای اسلامی روستاها و شهرها مصداق بارز دیگر این همراهی است.

رئوفی خاطرنشان کرد: مردم با وجود همه مشکلات  قطعا در صحنه خواهند بود و وظیفه ما مسئولان است که زمینه حضور هرچه پرشورتر را مهیا کنیم.

وی گفت: حضور پرشور مردم زمینه ساز افزایش اقتدار ملی و تقویت مشروعیت کشور خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تصریح کرد: شنیدن مطالبات مردم و رفع دغدغه های آنها با پاسخ صادقانه زمینه ساز همراهی بیشتر آنها خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها