موج
کدخبر : ۳۷۷۱۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377112

رئیس شبکه بهداشت و درمان رامسر خبر داد:

رئیس شبکه بهداشت و درمان رامسر گفت: دو هزار و 446 رامسری تا پایان روز چهارشنبه 15 اردیبهشت بر علیه کرونا ویروس واکسینه شده اند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حمیدرضا مبشری با اعلام این خبر اظهار داشت: واکسیناسیون گروه سنی بالای 80 سال با ورود پارت جدید واکسن به شهرستان رامسر، سرعت گرفته است.

وی با بیان اینکه حدود 2 هزار  نفر واجد شرایط تزریق واکسن در گروه سنی بالای 80 سال در شهرستان رامسر هستند، ادامه داد: تعداد 500 نفر از این واجدین دریافت واکسن این هفته واکسیناسیون شدند و صبح امروز با ورود پارت جدید واکسن به شهرستان، حدود هزار نفر دیگر از عصر پنج شنبه تا عصر جمعه 17 اردیبهشت واکسینه خواهند شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان رامسر گفت: تشکیل و آموزش تیم‌های واکسیناسیون در همه مراکز بهداشتی شهرستان رامسر قبل از سال 1400 باعث شده است آمادگی لازم در نیرو‌های بهداشتی برای تزریق حجم گسترده واکسن وجود داشته باشد.

وی بیان داشت: واکسیناسیون در 8 مرکز خدمات جامع سلامت آخوندمحله، ابریشم محله، رمک، ساداتشهر، کتالم، گالش محله، جنت رودبار و اشکور انجام می‌شود و پزشکان خانواده و مراقبین سلامت در این مراکز با افراد واجد شرایط تماس گرفته و از آنان برای تزریق واکسن کرونا دعوت می‌کنند.

مبشری افزود: با توجه به گستردگی شهرستان رامسر و حضور گروه‌های سنی بالای 80 سال در مناطق کوهستانی گروه‌های واکسیناسیون امروز به دهستان اشکور دورترین نقطه استان مازندران رفتند و سالمندان این دهستان را واکسینه کردند.

وی تصریح کرد: دو هزار و 446 رامسری تا پایان روز چهارشنبه 15 اردیبهشت بر علیه کرونا ویروس واکسینه شده اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها