موج
کدخبر : ۳۷۷۰۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377093

رئیس دادگستری شهرستان بافق گفت: طبق منویات و تاکیدات رئیس دستگاه قضا مبنی بر حمایت از کارگران، یکی از اهداف این مجموعه پشتیبانی حقوقی و قضایی از تولید و اشتغال است.

به گزارش خبرکزاری موج یزد، اسماعیل دهقان شوازی رییس دادگستری بافق در حاشیه بازدید از یکی از شرکت های تولیدی در این شهرستان بیان داشت: در راستای تحقق شعار سال مبنی بر رفع موانع تولید تعامل و همکاری تمامی دستگاه های ذی ربط در جهت تولید و رونق اقتصادی مورد تاکید است و مسائل و مشکلات مجموعه تولیدی و سرمایه گذاری به محض اطلاع جهت حل فصل در شورای اداری مطرح می گردد.

این مقام قضایی در رابطه با اقدامات مهم دستگاه قضا در دوره تحول اظهار داشت: از اهداف مهم قوه قضائیه رفع موانع تولید و برطرف کردن مشکلات و همچنین احیای کارخانه ها و کارگاه های تعطیل و نیمه تعطیل و حمایت از نیروی کار و کارگر است.

وی تهیه مواد اولیه و سایر مایحتاج تولید در شهرستان را به عنوان پیشنهاد مطرح کرد و گفت: تولید کننده و صنعتگر در این شهرستان تا آنجا که امکان دارد مواد اولیه و مایحتاج تولید مورد نیاز خود را از همین شهرستان تأمین کند تا علاوه بر گردش مالی بهتر در رونق تولید نیز تاثیر گذار بوده و شهروندان بافقی از انتفاع بیشتری بهره مند شوند.

دهقان شوازی افزود: این حوزه قضایی با جدیت تمام همه ظرفیت‌های خود را جهت کمک به تولید به کار خواهد گرفت و حمایت های حقوقی و قضایی از صنایع و واحد‌های تولیدی را در دستور کار خود قرار می دهد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها