موج
کدخبر : ۳۷۶۸۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376810

خبر مسرت بخش برای دانش آموزان با نیازهای ویژه استان؛

تامین اعتبار تکمیل اردوگاه امیرالمومنین(ع) همدان با پیگیری های استاندار همدان و رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی محقق شد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان و به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان،  اردوگاه امام علی به مساحت ۲۴ هزار متر مربع  و با ساختمانی به زیربنای ۴۰۰ متر مربع از ۲۴ سال پیش تاکنون ۵۰ درصد رشد فیزیکی داشته است.

تامین اعتبار  تکمیل اردوگاه امیرالمومنین(ع) همدان با پیگیری های سید سعید شاهرخی استاندار همدان و حمیدرضا حاجی بابایی نماینده همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی و رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اختصاص ۵ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل اردوگاه امیرالمومنین(ع) همدان از سوی محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه ابلاغ شد.

این اردوگاه به مساحت ۲۴ هزار متر مربع  و با ساختمانی به زیربنای ۴۰۰ متر مربع از ۲۴ سال پیش تاکنون ۵۰ درصد رشد فیزیکی داشته است که با اختصاص اعتبار مذکور به بهره برداری خواهد رسید.

گفتنی است اردوگاه امیر المومنین(ع) همدان مهم ترین اردوگاه دانش آموزان با نیازهای ویژه در غرب کشور است که جهت ارائه خدمات آموزشی، پرورشی و توانبخشی به این دانش آموزان در حال احداث است و اختصاص اعتبار برای تکمیل آن خبری مسرت بخش برای دانش آموزان با نیازهای ویژه است.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها