موج
کدخبر : ۳۷۶۱۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376143

همزمان با سایرشرکت های آب وفاضلاب کشور انجام شد؛

مانور آمادگی سیستم های تامین برق اضطراری در شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان با حضور مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور و مدیرکل بحران وزارت نیرو به صورت ویدئو کنفراس همزمان با سایرشرکت های آب وفاضلاب کشور برگزارشد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور هدف از  برگزاری این مانور را آمادگی سیستم های تامین برق اضطراری در ساعات اوج مصرف با استفاده از دیزل ژنراتورهای موجود در صنعت آب و فاضلاب دانست.

حمیدرضا جانباز با بیان این که  سال سختی در تامین خدمات پایدار به مردم در پیش داریم اعلام کرد: امسال به دلیل محدودیت شدید منابع آبی و افزایش دما  بیشتر مناطق در فلات مرکزی و شرق کشور با تنش آبی روبرو هستند.

 مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور بر جلب رضایت مردم درخصوص دسترسی پایدار به  خدمات صنعت آبفا تاکید کرد و خاطرنشان ساخت: مدیران   شرکت های آب و فاضلاب در سطح کشور  باید  با برگزاری  جلسات مستمر  مقابله با تنش آبی واقدامات پپیشگیرانه از تبعات بحران کم آبی جلوگیری کرده تا رضایت مردم که هدف نهایی صنعت است حاصل شود.

وی همچنین  بر بررسی مستمر درگاه های ارتباطی مردم با شرکت‌ های آب و فاضلاب تاکید تصریح کرد: همه درگاه های ارتباطی مردم با  شرکت های آب و فاضلاب باید به صورت شبانه روزی بررسی شوند تا خدمات به صورت عادلانه توزیع شود.

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به نقش روابط عمومی در سنجش میزان  رضایت مندی مردم از خدمات پایدار آبفا  اشاره کرد وگفت: روابط عمومی باید به عنوان یک درگاه ارتباطی میان مردم و صنعت ، زمینه ساز دریافت مطالبات آنان در شهرها و روستاها  باشد. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها