موج
کدخبر : ۳۷۵۹۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375957

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان با صدور پیامی به مناسبت هفته کارگر ، گفت: حمایت از این قشر زحمتکش و فداکار کشور، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و توانمندی‌های بالقوه ایران اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، احمد توصیفیان،  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان با صدور پیامی به مناسبت هفته کارگر و اشاره به اینکه حمایت از این قشر زحمتکش و فداکار کشور، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و توانمندی‌های بالقوه ایران اسلامی است، گفت: با توجه به شرایط خطیر کشور، تحریم های حداکثری اعمال‌شده، تبعات بیماری کرونا و اقتصادی ناشی از تحریم‌ها، جامعه کارگری همچون گذشته در به حرکت درآوردن چرخ های اقتصاد کشور و حفظ استقلال و آزادی ملت بزرگ ایران اسلامی، نقش مهم و حیاتی دارند.

وی عنوان کرد:جامعه کارگری همچون گذشته با تعهد و مجاهدت، چرخه اقتصاد کشور را به تحرک و جنبش واداشته و با نهایت توان خود برای تولید کالای ایرانی با کیفیت پیروز میدان پیکار اقتصادی خواهند بود.

وی در این پیام می افزاید: پنجم تا یازدهم اردیبهشت هفته جهانی کار و کارگر، فرصت مغتنمی برای تبیین اهمیت کار و تکریم خدمات بی دریغ کارگران  صبور جامعه است که با اراده قوی و روحیه خستگی ناپذیر، در راه سربلندی، خوداتکایی و پیشرفت کشور گام بر می دارند.

توصیفیان ادامه داد: با وجود پیشرفت و توسعه تکنولوژی، هنوز جوامع بشری چرخش امور جاری و زندگی خود را از ساده ترین سطح تا پیچیده ترین آنها، مرهون دستان پر توان قشر نجیب و پرتلاش کارگر است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان یادآور شد: به فرموده معمار کبیر انقلاب امام خمینی (ره) «کارگران ستون فقرات استقلال کشور و اسطوره سرنوشت ساز و رهایی بخش از وابستگی‌ها و پیوستگی‌ها هستند» و حمایت از این قشر زحمتکش و فداکار کشور، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و توانمندی‌های بالقوه ایران اسلامی است.

توصیفیان خاطرنشان کرد: خانواده بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان، خدمت به بهترین و شریف ترین فرزندان این مرز و بوم را افتخار خود می داند و قدردان زحمات شبانه روزی این عزیزان است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها