موج
کدخبر : ۳۷۵۹۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375940

مدیر کل آموزش و پرورش یزد در جلسه شورای معاونین مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اشکذر و گفت: باید از تجربیات، ایده‌ها و ابداعات سایر مناطق آموزشی در زمینه چابک سازی نیروی انسانی و به روز رسانی فعالیت ها استفاده شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محسن موحدی فرد مدیرکل آموزش و پرورش یزد در سفر یک روزه به شهرستان اشکذر از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آموزشی و پرورشی این شهرستان قرار گرفت.

به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛ مدیر کل آموزش و پرورش یزد با حضور در مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اشکذر، ضمن بازدید از واحد های اداری و تبادل نظر با معاونین و کارشناسان این مدیریت از نزدیک در جریان فعالیت های آموزشی و پرورشی شهرستان در زیست بوم جدید کرونائی قرارگرفت.

موحدی فرد در ادامه در جلسه شورای معاونین این مدیریت حضور یافت و گفت: باید از تجربیات، ایده‌ها و ابداعات سایر مناطق آموزشی در زمینه چابک سازی نیروی انسانی و  به روز رسانی فعالیت ها استفاده شود.

وی ضمن تمجید از فعالیت های صورت گرفته توسط مدیریت و کادر آموزش و پرورش شهرستان اشکذر ، خواستار توجه ویژه اعضای شورای معاونین و دیگر همکاران به امتحانات دیپلم، المپیاد و نمره تراز علمی به منظور افزایش وزن علمی منطقه شد.

جذب نیروی بومی،هدایت بیشتر دانش آموزان به رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش، حمایت های ضروری مالی،مقابله هوشمندانه با آسیبهای ناشی از آموزش مجازی  از جمله مباحثی بود که در این سفر مورد بررسی قرارگرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها