موج
کدخبر : ۳۷۵۴۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375410

بهروز ندایی:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: محدودیت های کرونا تا زمان خروج از وضعیت قرمز در این استان ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، بهروز ندایی ، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل در حاشیه  جلسه ستاد طرح شهید سلیمانی گفت: محدودیت های کرونا تا زمان خروج از وضعیت قرمز ادامه دارد و در این مدت از ورود و خروج به استان اردبیل جلوگیری می شود.

وی افزود: وضعیت استان اردبیل حاد بوده و تعداد بستری ها بالا رفته که این امر نیازمند مشارکت و همکاری بیش از پیش مردم ، کادر درمان و مسوولان است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل بیان کرد: لازم است کسانی که تست کرونای آن ها با وضعیت قابل تحمل مثبت شده ،شرایط قرنطینه خانگی را رعایت کنند.

ندایی اظهار کرد: وضعیت افراد قرنطینه در منزل نیز به صورت مرتب از سوی کادر درمان و نیروهای طرح سردار سلیمانی رصد می شود.

سردار جلیل بابازاده، فرمانده سپاه حضرت عباس ( ع) استان اردبیل نیز در حاشیه این جلسه گفت: با توجه به شرایط خاص کرونایی که آسیب ملی محسوب می شود، بسیج هم در کنار مسوولان و مردم تا زمان خروج از این وضعیت همکاری می کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان اردبیل هم با تاکید بر جدی گرفتن استفاده از ماسک در همه مکان ها گفت: خانواده باید مانند استفاده از لباس در هنگام خروج از منزل ماسک استفاده کنند و از برداشتن ماسک پرهیز کنند.

شهرام حبیب زاده افزود: در خصوص قرنطینه خانگی هم ، افراد مبتلا و تحت قرنطینه، ۱۴ روز در خانه بمانند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها