موج
کدخبر : ۳۷۴۵۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374594

معاون دادگستری قم از حمایت بیش از پنجاه طرح پژوهشی و پایان نامه در مرکز مطالعات اجتماعی دادگستری استان قم خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، حجت الاسلام والمسلمین مجید یزدی ، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری قم از حمایت، راهنمایی و مشاوره بیش از پنجاه طرح پژوهشی و پایان نامه دانشجویی در مرکز مطالعات اجتماعی و جرم شناسی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان قم خبر داد.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری قم افزود: در سال 99 بیش از پنجاه طرح پژوهشی و پایان نامه در مرکز مطالعات اجتماعی و جرم شناسی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری قم از خدمات راهنمایی و مشاوره بهره‌مند شده‌اند.

وی در خصوص اهم فعالیت های این مرکز تصریح کرد: مرکز مطالعات اجتماعی و جرم شناسی با هدف مطالعه و پژوهش در حوزه پیشگیری از جرم و آسیب های اجتماعی با استفاده از نیروهای متخصص در حوزه مسائل فرهنگی، اجتماعی، جرم شناسی و آمار فعالیت می‌کند.

یزدی گفت: ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی به پژوهشگران و دانشجویان، استفاده از ایده ها، نظرات و پیشنهادات کارکنان قضایی، برگزاری نشست های علمی تخصصی با هدف بررسی موضوعات جدید و استفاده از ظرفیت محیط های دانشگاهی، گزارش های کارشناسی در خصوص موضوعات و جرائم نوظهور از جمله اهداف این مرکز است.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری قم افزود: مرکز مطالعات و جرم شناسی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه نیز در راستای انجام وظایف و با هدف بهره مندی از ظرفیت‌های پژوهشی از کلیه اساتید، پژوهشگران، دانشجویان، مراکز دانشگاهی و پژوهشی در محور‌های مختلف دعوت به همکاری نموده است که در این راستا پژوهشگران، دانشجویان و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به بخش فراخوان ها در پایگاه اطلاع رسانی معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم قوه قضاییه به نشانی www.scpd.ir مراجعه نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها