موج
کدخبر : ۳۷۴۵۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374529

مدیرکل اوقاف استان همدان عنوان کرد:

مدیرکل اوقاف استان همدان با اشاره به برگزاری مراسم شب های قدر ، گفت: اگر ستاد کرونای استان اجازه برگزاری مراسم در فضای باز را ندهند، امسال مراسمی نخواهیم داشت.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین رضا حاجی‌زین‌العابدینی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان، با اشاره به اینکه مصوبه ستاد کرونا در برگزاری مراسم شب های قدر محوریت و ‌موضوعیت دارد، تصریح کرد: برگزاری مراسم شب‌های قدر به مصوبه ستاد کرونای استان بستگی دارد و اگر این ستاد مصوبه‌ای مبنی بر برگزاری این مراسم بدهد، در فضای باز برگزار خواهد شد.

 مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: فعلاً برنامه‌ای برای اجرای مراسم شب‌های قدر در فضای باز نداریم و منتظر اجازه ستاد کرونای استان هستیم.

وی با بیان اینکه در برگزاری هر گونه مراسم اعم از مراسم شب‌های قدر تابع ستاد کرونای استان هستیم، اظهار کرد: اگر ستاد کرونای استان اجازه برگزاری مراسم در فضای باز را ندهند، امسال مراسمی نخواهیم داشت.

حاجی‌زین‌العابدینی با اشاره به اینکه تاکنون هیچ مصوبه‌ای مبنی بر این موضوع از سوی ستاد کرونای استان به اداره اوقاف ابلاغ نشده است، یادآور شد: معمولاً مصوبه این ستاد در روزهای ابتدایی هفته ابلاغ می‌شد اما تاکنون مصوبه‌ای در این رابطه ابلاغ نشده است.

مدیرکل اوقاف استان همدان با تأکید بر اینکه مصوبه ستاد کرونا برای این دستگاه محوریت و ‌موضوعیت دارد، مطرح کرد: به علت اینکه تمام شهرستان‌های استان در وضعیت قرمز کرونایی هستند و ممنوعیت تردد دارند فعلاً برنامه‌ای برای اجرای مراسم نداریم مگر اینکه شرایط تغییر کند و ستاد کرونای استان اجازه برگزاری مراسم را بدهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها