موج
کدخبر : ۳۷۴۴۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374450

رضا مدرس خبر داد؛

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: برگزاری دوره های آموزشی به منظور ارتقا سطح علمی و آشنایی داوطلبان نمایندگی پارلمان های محلی در مناطق شهری و روستایی با قوانین مرتبط با شوراها ارائه می شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، رضا مدرس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان اظهار داشت: هم اکنون برنامه ریزی لازم برای برگزاری دوره های آموزشی ویژه افرادی که در انتخابات شوراها داوطلب شده اند از طریق دفاتر امور روستایی و شهری استانداری در حال انجام است.
وی افزود: افرادی تجربه سال ها حضور در شورا را داشته و از آگاهی و تسلط لازم در این زمینه برخوردار هستند اما برگزاری این دوره آموزشی یک پیش نیاز ضروری است تا اطمینان پیدا کنیم، کلیه افرادی که برای این کرسی مهم انتخاب می شوند به تناسب جایگاه خود به نحوه کار و قوانین مربوطه آگاهی اولیه را دارند.
مدرس عنوان کرد: تصویب اموراتی که در حدود اختیارات شورا نیست و اخذ تصمیم های مغایر با قوانین از جمله مسائلی است که پیش از این اتفاق افتاده و ممکن است موجب ضرر به بیت المال شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان خاطر نشان کرد: بهتر است افرادی که می خواهند وارد این عرصه تصمیم ساز و مهم شوند، تسلط لازم در امورات و قوانین برخوردار بوده و آشنایی افراد با قوانین، سلب کننده وظیفه ما در برگزاری دوره های آموزشی نیست.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: این دوره آموزشی به طور مستمر بعد از انتخاب افراد و مشخص شدن نتایج انتخابات ادامه خواهد داشت و وارد مراحل بالاتر و مباحث تخصصی تر خواهد شد و در این سطح و مقطع متوقف نمی شود.
وی گفت: با برگزاری انتخاباتی پرشور و آگاهانه با کار و تلاش فراوان، شاهد پیشرفت و توسعه روز افزون شهرها و روستاهای استان خواهیم بود. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها