موج
کدخبر : ۳۷۳۹۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373992

عباس جنگی مرنی:

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل گفت: سد عمارت اردبیل در تابستان امسال آماده آبگیری شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، عباس جنگی مرنی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل در جلسه ویدیو کنفرانسی با حضور معاونان عمرانی استانداری های اردبیل و آذربایجان شرقی گفت: در تابستان امسال این سد  آماده آبگیری شده و برای شروع آبگیری مخزن این سد نیز تملک بخشی از اراضی داخل مخزن در دو استان اردبیل و آذربایجان شرقی انجام گرفته است.

وی افزود: با اقدامات و تلاش های یکسال اخیر شرکت آب منطقه ای اردبیل، عملیات احداث بدنه سد عمارت بر روی رودخانه دره رود به ظرفیت ۱۸۲ میلیون متر مکعب تقریبا به پایان رسیده است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل بیان کرد: برای تملک قانونی باقیمانده آن نیز نیاز به مساعدت مدیران ارشد دو استان داریم و منابع مالی لازم در اختیار است.

فرزاد قلندری، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل نیز در این نشست با تشکر از اقدامات شرکت آب منطقه ای استان اردبیل و همکاری دستگاه های اجرایی برای تسهیل احداث و آبگیری سد عمارت، خواستار رفع موانع موجود در تملک اراضی و انجام آبگیری این سد در تابستان امسال شد.

در این جلسه پس از ارائه نقطه نظرات رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی و سایر اعضای جلسه، تصمیمات لازم برای حل نیازهای مردم منطقه و مشکلات آنها اتخاذ گردید تا با رفع این مشکلات و تملک اراضی، امکان آبگیری سد عمارت در اسرع وقت فراهم شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها