موج
کدخبر : ۳۷۳۸۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373867

مدیرکل کمیته امداد مازندران خبر داد:

مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: اهداء سبد غذایی به نیازمندان، در ماه مبارک رمضان از جمله برنامه های این نهاد است‌.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حجت الاسلام بشیر عالیشاه در جلسه شورای زکات شهرستان سوادکوه، اظهار داشت: تمام کار کمیته امداد با تأسی از سیره ائمه اطهار (ع) و حضرت علی (ع) انجام می شود و به دست آوردن و شاد کردن دل یک مؤمن، موجب افتخار است.

وی با بیان اینکه دعای خیر خانواده های تحت حمایت پشتیبان کارکنان این نهاد است، ادامه داد: با احیاء فرهنگ زکات و فعال بودن شورای زکات هم می توانیم به نیازمندان کمک کنیم.

مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: برای ارتقاء سرانه ایتام در تلاش هستیم تا این سرانه را به کمک مردم نوعدوست و خیران، افزایش دهیم.

وی تصریح کرد: اهداء سبد غذایی به نیازمندان، در ماه مبارک رمضان از جمله برنامه های این نهاد است‌.

حجت الاسلام عالیشاه با قدردانی از مشارکت و همدلی امام جمعه، فرماندار و مسئولین شهرستان سوادکوه در راستای خدمت رسانی به نیازمندان، تصریح کرد: برای هشت خانواده دارای ایتام تحت حمایت در سوادکوه با کمک خیران و مسئولان این شهرستان مسکن ساخته شد و با کمک خیران و مسئولان در سوادکوه شاهد اقدامات مطلوب شورای زکات هستیم.

فرماندار سوادکوه هم در این جلسه گفت: کمیته امداد با هدف کمک به محرومان ایجاد شد و مسبب خیر و اقدامات نیک است.

وی افزود: کمیته امداد در خدمت به محرومان و نیازمندان در همه شرایط سربلند بوده و موفق عمل کرده است.

عین اله طالبی بیان کرد: کارها و اقدامات کمیته امداد ، بازخوردهای خوبی هم دارد و دیدگاه کارکنان این نهاد در کمک به جامعه هدف قابل تقدیر است و آماده همکاری و همراهی برای خدمت رسانی به مددجویان کمیته امداد هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها