موج
کدخبر : ۳۷۳۵۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373521

استاندار ایلام در دیدار با وزیر راه و شهرسازی:

استاندار ایلام با اشاره به اینکه مردم ایلام همچنان منتظر شنیدن صدای سوت قطار هستند،گفت:در پرداخت مطالبات پیمانکاران حوزه راه و شهرسازی تسریع ایجاد شود.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، محمد نوذری استاندار ایلام در دیدار محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی خواستار تسریع در پروژه راه آهن ایلام به اسلام آباد شد وافزود: راه آهن یکی از مطالبات دیرین استان بوده و مردم ایلام خواستار عملی شدن این خواسته مهم هستند.

وی با بیان اینکه شنیدن صدای سوت قطار در ایلام پایانی بر دو دهه مطالبه گری ایلامیان در خصوص این زیرساخت مهم ارتباطی است، اظهار داشت: امیدواریم که تا پایان دولت شاهد اقدام اساسی در اجرای فاز اول این پروژه مهم باشیم.

وی خواستار پرداخت مطالبات پیمانکاران و تسریع در تکمیل تونل کبیر کوه شد وتصریح کرد: همچنین لازم است دولت در خصوص تزریق و تخصیص اعتبارات تکمیل پروژه های مسیر اربعین استان از جمله حمیل به ایلام، صالح آباد ،مهران و دهلران و غیره اهتمام لازم را داشته باشد.

استاندار ایلام با اشاره به اینکه اخذ ماده 23 برای تکمیل مسیر بدره به لومار از سمت قاضی خان، مسیر حمیل به ایلام و مسیر قلاجه به ایوان، تکمیل واریانت چشمه چاهی و محور سرتنگ شباب، تکمیل زیرساختهای پایانه برکت شدو خاطرنشان کرد:اختصاص اعتبار طرح اقدام ملی مسکن در استان و اختصاص اعتبار برای زیرساختهای واحدهای مسکن مهر در استان و همچنین تکمیل برج هنر ایلام از دیگر مطالبات مردم استان ایلام است که انتظار می رود این مهم هرچه زودتر عملیاتی شوند.

نوذری تکمیل طرح های نیمه تمام را از اولویت های مهم استان تا پایان دولت عنوان کرد و گفت: در این میان پروژه های حوزه راه و شهرسازی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و امیدواریم وزارت راه و شهرسازی نیز در این خصوص مساعدت لازم برای تکمیل این طرح ها را داشته باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها