موج
کدخبر : ۳۷۳۲۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373246

مسعود فلاح:

مسئول روابط عمومی حوزه هنری استان همدان از رسیدن مستند 30 دقیقه ای پرتره «سید جواد» به مرحله پایانی تولید خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، مسعود فلاح، مسئول روابط عمومی حوزه هنری استان همدان با اشاره به اینکه مستند «سید جواد»، تدوین نهایی شد، بیان کرد: این مستند برشی از زندگی سید جواد حجازی است که کارگردانی آن را علی آقامحمدی برعهده دارد و حوزه هنری همدان تهیه کننده این اثر است.

فلاح با تاکید بر اینکه حوزه هنری استان همدان در تلاش است به روش‌های مختلف شخصیت های تاثیرگذار انقلاب را ماندگار کند، افزود: حاج سید جواد حجازی از شخصیت‌های برجسته و تاثیرگذار در تاریخ انقلاب استان همدان است. مستند ۳۰ دقیقه ‌ای پرتره «سید جواد» به شخصیت برجسته انقلابی و مردمی «سید جواد حجازی» و خدمات ارزنده وی می‌ پردازد که ساخت آن بیش از سه سال زمان برده است.

وی افزود: این مستند به سه مقطع زمانی انقلاب، جنگ تحمیلی و دوران سازندگی سید جواد حجازی می پردازد و مبارزات انقلابی و تبعید سید جواد به خراسان و آشنایی وی با رهبر معظم انقلاب، پشتیبانی از رزمندگان جبهه های حق علیه باطل، تقدیم ۲ شهید سرافراز و خدمات اجتماعی متعدد این شخصیت برجسته در دوران سازندگی، موضوعات پرداخته شده در این مستند است.

مسئول روابط عمومی حوزه هنری استان همدان با اشاره به اینکه سید جواد حجازی پدر ۲ شهید است خاطرنشان کرد: احداث دارالایتام مهدیه همدان، اقدام برای حل مشکلات و معضلات اقتصادی استان، احداث نخستین MRI در غرب کشور  با هدف کاهش مشکلات بیماران و مراجعه نکردن آن ها به پایتخت، فعالیت‌ های کشاورزی و دامداری برای رونق اقتصادی استان و سایر فعالیت های خیرخواهانه از جمله فعالیت‌های سید جواد حجازی در این مستند است.

گفتنی است این مستند با نظر خانواده سید جواد حجازی مراحل تدوین پایانی خود را طی کرده است و  پس از رایزنی از شبکه های کشوری پخش خواهد شد.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها