موج
کدخبر : ۳۷۲۸۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372852

نماینده مردم نوشهر و چالوس خبر داد:

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی از افتتاح فاز 2 آزادراه تهران چالوس تا پایان دولت روحانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، محمدعلی محسنی در جلسه شورای اداری چالوس با اشاره به اینکه غرب استان مازندران دچار تحولات جدی شده است، اظهار داشت: تحولات جدید به ویژه در بحث فرهنگی در راه است و اگر مراقبت نکنیم در آینده دچار مشکلات فرهنگی خواهیم شد.

وی ادامه داد: ما نیاز به هماهنگی بیشتری بین فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی در حوزه انتخابیه داریم تا در زمینه موضوعات مختلف به ویژه فرهنگی به هم افزایی لازم برسیم.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: در برخی روستاها جمعیت غیر بومی روستاها بیشتر از جمعیت بومی آن است و اینجاست که موضوع فرهنگی بیش از گذشته اهمیت پیدا می کند.

وی بیان کرد: امکانات زیرساختی و خدماتی منطقه برای نیازهای جمعیت بومی است ولی به خاطر حضور جمعیت غیر بومی و سکونت آنها، این امکانات جوابگوی نیازهای منطقه نیست.

محسنی تأکید کرد: اگر هماهنگی‌ها و هم اندیشی ها صورت نگیرد دود این شرایط به چشم نسل‌های بعدی خواهد رفت و البته این شرایط در شرق و غرب مازندران نیز وجود دارد که باید به آن توجه شود.

وی همچنین تصریح کرد: فاز ۲ آزادراه  تهران چالوس تا پایان این دولت افتتاح می شود و فاصله تهران تا چالوس به یک ساعت و نیم می‌رسد و بنابراین باید از الان به فکر زمانی باشیم که حضور غیربومیان در منطقه به مراتب بیشتر از قبل خواهد شد و باید مسائل فرهنگی خود را به صورت ویژه ببینیم تا دچار آسیب های احتمالی نشویم.

آیا این خبر مفید بود؟

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها