موج
کدخبر : ۳۷۲۷۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372775

سرهنگ حمید رضا دهنوی:

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خراسان رضوی اعلام کرد: برابر مصوبات ستاد ملی کرونا مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک، جزو گروه شغلی ۲ بند ۳ بوده و از فردا مورخه ۱۹ فروردین شهرهای مشهد، سبزوار، قوچان، گناباد و نیشابور تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند بود.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، سرهنگ حمید رضا دهنوی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خراسان رضوی اعلام کرد: برابر مصوبات ستاد ملی کرونا مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک، جزو گروه شغلی ۲ بند ۳ بوده و در شهرهایی که وضعیت قرمز دارند تا زمان تبدیل وضعیت آنها به رنگ نارنجی و زرد تعطیل هستند و

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خراسان رضوی افزود: طبق این مصوبه کلیه مراکز تعویض پلاک شهرهای مشهد، سبزوار، قوچان، گناباد و نیشابور که در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند از فردا مورخه ۱۹ فروردین تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند بود.

وی در ادامه گفت: وکالت نامه هایی که تاریخ اعتبار آنها در زمانی که از سوی ستاد کرونا تعطیل اعلام شده منقضی می شود به تعداد روزهای تعطیل مشمول تمدید خواهد شد.

‌سرهنگ دهنوی بین داشت: وکالت نامه هایی که قبل از تعطیلی مراکز تعویض پلاک و یا بعد از بازگشایی مجدد  منقضی شوند شامل تمدید اعتبار نخواهند شد و مدت اعتبار آن ها تابع تاریخ مندرج در متن وکالت نامه های صادره می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها