موج
کدخبر : ۳۷۲۷۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372719

کریم زارع خبرداد؛

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان از پرداخت 390 میلیارد تومان مستمری به مددجویان کمیته امداد در اصفهان در سال 99 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع اظهار داشت: در سال گذشته مبلغ 390 میلیارد تومان مستمری به 114 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان پرداخت شد.

وی افزود: مستمری پرداختی به مددجویان به منظور رفع بخشی از نیازهای اساسی مددجویان تحت حمایت پرداخت می شود تا آنان بتوانند امورات زندگی خود را تامین کنند.

کریم زارع با اشاره به خدماتی که کمیته امداد به ولی نعمتان جامعه با کمک های مردم نیکوکار و اعتبارات دولتی می دهد، گفت: مستمری به صورت ماهیانه به حساب مددجویان واریز می شود و در سال ۱۳۹۹ مبلغ ۳۹۰ میلیارد تومان مستمری به مددجویان تحت حمایت امداد استان پرداخت شد.

وی در ارتباط با تعداد خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد گفت: هم‌اکنون ۱۱۴هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند، که علاوه بر دریافت مستمری امداد، از سایر خدمات این نهاد نیز بهره مند می باشند.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان با اشاره به اینکه میزان پرداختی مستمری مددجویان تامین کننده همه هزینه های آنها نمی باشد، گفت:‌ خدمات امداد فقط به پرداخت مستمری محدود نمی شود و بسته های حمایتی اعم از درمان خانواده، اشتغال، کمک هزینه تحصیل دانش آموزان و دانشجویان، کمک هزینه جهیزیه، امور مسکن مددجویان و... را نیز در برنامه خود دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها