موج
کدخبر : ۳۷۲۵۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372531

با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو انجام شد؛

16 طرح‌ شرکت برق اصفهان در قالب پویش " هر هفته الف ب ایران " با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو همزمان با 31 استان کشور افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، در اولـین هفته پـویش سال ۱۴۰۰، در مجموع ۱۶ طرح شرکت توزیع بـرق استان اصفهان همزمان با سایر طرح‌های شرکت‌های توزیع برق کشور با حجم سرمایه گذاری یک میلیارد و ۶۷۵ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

این طرح‌ها در ۲۳ شهرستان این استان از جمله سمیرم، شهرضا، دهاقان، کاشان و آران بیدگل، خمینی شهر، نجف آباد، برخوار و فلاورجان به بهره برداری رسید.

طرح‌های "ساخت و ساز" و "ساز و کار" افتتاحی این شرکت در محورهای تامین برق، اصلاح و بهینه سازی شبکه‌های شهری، کاهش تلفات انرژی الکتریکی، ایجاد قدرت مانور، توسعه و بهبود سامانه‌های روشنایی معابر، تعویض کنتور و کاهش پیک است.

همچنین هشت مورد از این طرح‌ها با حجم سرمایه گذاری ۶۴۸ هزار و ۵۳۵ میلیون ریالی در زمینه تامین برق، توسعه فیدر جدید، ایجاد قدرت مانور و توسعه و بهبود شبکه روشنایی معابر، کاهش پیک و دیسپاچینگ در شهرستان اصفهان به بهره برداری رسید. 

در پایان مراسم نخستین هفته پویش هرهفته_الف_ب_ایران استان اصفهان در ارزیابی شاخص‌های کلیدی شرکت‌های توزیع در سال ۹۹ موفق به دریافت لوح تقدیر و تندیس در حوزه‌ طرح‌های هما، سمن، چاوش و اصلاح ولتاژ شبکه، کاهش تلفات و تدوین برنامه‌های  99 شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها