موج
کدخبر : ۳۷۲۴۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372443

مدیر جهاد کشاورزی سوادکوه‌ شمالی خبر داد:

مدیر جهاد کشاورزی سوادکوه‌ شمالی گفت: در راستای توسعه کشت مکانیزه، 16 دستگاه تراکتور، 4 دستگاه نشاکار، یک دستگاه کمباین و 7 دستگاه سایر انواع ادوات به ماشین‌آلات مکانیزه این شهرستان اضافه شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، قاسم حکمت‌شعار اظهار داشت: با توجه به اینکه کاربرد صحیح ادوات مکانیزه کشاورزی با افزایش بهره‌وری در تولید، نقش بسزایی در افزایش راندمان تولید محصولات کشاورزی و تسهیل در فرآیند تولید ایفا می‌کند، راستی‌آزمایی ادوات مکانیزه خریداری شده از محل خط اعتباری فاز 8 و بررسی وضعیت این ادوات از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی ادامه داد: سال گذشته با ایجاد حلقه مشارکت میان جهادکشاورزی، بانک کشاورزی و متقاضیان، 28 میلیارد و 409 میلیون ریال تسهیلات از محل اعتبارات فاز 8 مکانیزاسیون کشاورزی به بهره‌برداران این شهرستان پرداخت شد که نسبت به 10 میلیارد و 28 میلیون ریال اعتبار سال 98، افزایش 283 درصدی داشت.

مدیر جهادکشاورزی شهرستان سوادکوه‌شمالی گفت: در راستای توسعه کشت مکانیزه، 16 دستگاه تراکتور، 4 دستگاه نشاکار، یک دستگاه کمباین و 7 دستگاه سایر انواع ادوات مکانیزه شامل تیلر، دروگر و سمپاش به ماشین‌آلات مکانیزه این شهرستان اضافه شد و طی چندین مرحله، کارکرد این ادوات مورد راستی‌آزمایی قرار گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها