موج
کدخبر : ۳۷۲۳۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372314

دبیر کانون خدمت رضوی شهرستان قائم شهر:

دبیر کانون خدمت رضوی شهرستان قائم شهر گفت: در سال گذشته ۲۳ هزار و ۷۵۷ سبد کالای معیشتی و ارزاق ضروری زندگی به ارزش ۲۳ میلیارد و ۲۴۸ میلیون و ۷۱۶ هزار ریال تهیه و در اختیار محرومان و نیازمندان شهرستان قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، محمدصادق فاضل زاده در این باره اظهار داشت: به همت خادم یاران رضوی این شهرستان و بهره گیری از ظرفیت‌های منطقه‌ای، در سال ۱۳۹۹ تعداد ۲۳ هزار و ۷۵۷ سبد کالای معیشتی و ارزاق ضروری زندگی به ارزش ۲۳ میلیارد و ۲۴۸ میلیون و ۷۱۶ هزار ریال تهیه و در اختیار محرومان و نیازمندان شهرستان قرار گرفت.

 وی ادامه داد: در این مدت مبلغ ده میلیارد و ۷۹۷ میلیون و ۸۵۴ هزار ریال کمک هزینه نقدی به اقشار ضعیف و ۳۸ سری جهیزیه به نوعروسان خانواده‌های مستمند و همچنین ۳۹۸۵ مورد هدیه کارت، از سوی سفیران امام رئوف به جامعه هدف اهداء شده است.

دبیر کانون خدمت رضوی شهرستان قائم شهر گفت: تلاش بی وقفه‌ خادم یاران رضوی شهرستان در سال ۹۹، موجب افزایش ۲۲۹ درصدی کمک‌ها نسبت به سال ۹۸ شده است.

 وی تصریح کرد: علاوه بر صرف مبلغ یک میلیارد و ۹۸۷ میلیون و ۱۱۰ هزار ریال برای انجام فعالیت هاو ارائه خدمات آموزشی، پزشکی و سلامت و درمان، مشاوره کودکان و نوجوانان و جوانان، برنامه‌های فرهنگی و قرآنی و بزرگداشت مناسبت‌ها، مبلغ دو میلیارد و ۴۵ میلیون و ۴۵۰ هزار ریال نیز بابت ۲۵ مورد تعمیر منزل افراد کم بضاعت و فعالیت‌های عمرانی و ۵۱ مورد تهیه و اهداء نوشت افزار به دانش آموزان خانواده‌های کم برخوردار و کمک به زلزله زدگان شهرستان سی سخت هزینه شده است.

فاضل زاده اجرای طرح " قربانی به نیت سلامتی امام زمان (عج) " و توزیع گوشت بین ۲۰۴۲ خانواده مستمند و صرف پنج میلیارد و ۹۰۷ میلیون و ۱۴۳ هزار ریال برای مبارزه با ویروس کرونا را از دیگر اقدامات خادم یاران رضوی و همیاری خیرین نیک اندیش شهرستان قائم شهر بر شمرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها