موج
کدخبر : ۳۷۲۲۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372257

حسن عابدی پور اعلام کرد؛

رییس اداره راهداری و حمل و نقل سبزوار اعلام کرد: بیشترین میزان تردد خودرو در محورهای سبزوار به نیشابور و بالعکس در روز ششم فروردین بود که نسبت به سال مشابه ۲۰۰ درصد افزایش داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، حسن عابدی پور رییس اداره راهداری و حمل و نقل سبزوار بیان داشت: میانگین تردد در جاده‌های غرب خراسان رضوی از ۲۵ اسفندماه تا ۱۵ فروردین ماه نسبت به مدت مشابه پارسال بیش از ۱۲۰ درصد افزایش یافت.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل سبزوار اعلام کرد: بیشترین میزان تردد خودرو در محورهای سبزوار- بردسکن، سبزوار- داورزن، سبزوار- خوشاب، سبزوار- اسفراین و سبزوار- نیشابور و بالعکس در روز ششم فروردین بود که نسبت به پارسال ۱۹۳ درصد بیشتر شد.

وی اضافه کرد: همچنین در این مدت بیشترین میزان تردد خودرو در جاده‌های غرب خراسان رضوی در مسیر داورزن - سبزوار ثبت شده است.

عابدی پور گفت: همه ساله طی ۲ هفته نخست فروردین حجم ترافیک در مسیر جاده‌های سبزوار سنگین و نیمه سنگین بود که طی ۲ سال گذشته و متاثر از شیوع ویروس کرونا، رفت و آمد در جاده‌های این خطه کاهش یافت و بیشتر روان و عادی گزارش شده است.

وی در خاتمه افزود: به هموطنان توصیه می شود برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در خانه بمانند و سفر خود را به زمان پس از غلبه بر این بیماری مهلک موکول کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها