موج
کدخبر : ۳۷۲۱۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372137

رامین صادقی:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: کالاهای اساسی برای توزیع در ماه مبارک رمضان در سطح استان ذخیره سازی شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رامین صادقی ، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل در جلسه ای با حضور فرماندهان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان گفت: اقلام اساسی مورد نیاز مردم توسط ستاد تنظیم بازار استان با استفاده از شبکه توزیع ، فروشگاه های زنجیره ای و منتخب و در سطح گسترده در استان توزیع خواهد شد.

وی با تاکید بر گستردگی شبکه های توزیع این اقلام در سطح استان برای جلوگیری از تجمع و ازدحام افزود: تلاش مجموعه سازمان صمت استان تامین مایحتاج عمومی مردم است و برای نظارت بر توزیع اقلام هم علاوه بر بازرسین سازمان صمت استان و اتاق اصناف، از ظرفیت پویش های مردمی اعم از سپاه و بسیج نیز به صورت محله محور استفاده می شود.

رئیس سازمان صمت استان اردبیل در ادامه افزود: برنامه‌ریزی‌های لازم برای تامین انواع کالای اساسی در بازار صورت گرفته است و در ایام ماه مبارک رمضان توزیع خواهد شد.

صادقی بیان کرد: برای کالاهای ویژه ماه مبارک رمضان پیش بینی‌های لازم در بازار صورت گرفته است و با آمادگی کامل به استقبال ضیافت رمضان می رویم؛ در این راستا گرانفروشی نیز زیر ذره بین نظارتی تیم‌های مشترک بازرسی سازمان صمت با ادارات ذیربط قرار دارد و هر گونه تخطی رصد و پیگیری می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها