موج
کدخبر : ۳۷۲۰۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372076

ابوالفضل مکرمی فر:

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی اعلام کرد: از تاریخ ۲۸ اسفند ۹۹ تا ۱۳ فروردین ماه سال جاری، ۵۲۶ هزار و ۲۶۸ نفر اقامت در خراسان رضوی ثبت شده که تنها ۴۹ درصد این ظرفیت در نوروز ۱۴۰۰ اشغال شده است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، ابوالفضل مکرمی‌فر مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی اعلام کرد: از تاریخ ۲۸ اسفند ۹۹ تا ۱۳ فروردین ماه سال جاری، ۵۲۶ هزار و ۲۶۸ نفر شب اقامت در خراسان رضوی ثبت شده است. از مجموع ۱۷۴۰ واحد در سراسر خراسان رضوی با بیش از ۱۱۸ هزار نفر ظرفیت، تنها ۴۹ درصد این ظرفیت در نوروز ۱۴۰۰ اشغال شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی با بیان این موضوع در ادامه گفت: از ۲۸ اسفند لغایت ۱۳ فروردین ماه، ۴۸۴ هزار و ۶۲۶ نفر در مشهد اسکان داده شده‌اند. از مجموع ۱۵۸۴ واحد رسمی در مشهد با بیش از ۱۱۲ هزار نفر ظرفیت، تنها ۵۶ درصد آن در این ایام اشغال شده است.

وی خاطر نشان کرد: از مراکز اقامتی، رستوران‌ها، مراکز پذیرایی و دفاتر مسافرتی در سطح مشهد نیز ۲۰۳۳ مورد بازدید صورت گرفته که ۱۸۲ مورد تذکر و ۳۳ مورد اخطار در پی داشته است.

مکرمی فر در خاتمه گفت: در راستای رعایت حقوق مسافران و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، بیش از ۳۲۵۱ بازدید از مراکز اقامتی، رستوران‌ها، مراکز پذیرایی و دفاتر مسافرتی خراسان رضوی صورت گرفته که ۳۲ مورد تشویق، ۲۳۹ مورد تذکر، ۵۹ مورد اخطار و ۱۸ مورد آن نیز تعلیق و تعطیلی به همراه داشته است.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها