موج
کدخبر : ۳۷۱۹۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371946

صفر صادقی راد اعلام کرد:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان با اعلام افزایش تردد در جاده های همدان به بیش از 10 میلیون تردد، از افزایش 136 درصدی ورود و خروج مسافران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، صفر صادقی راد ،  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان اظهار کرد:  آمار تردد در جاده های همدان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹۴ درصد افزایش داشته است.

صادقی راد ادامه داد: از ۲۵ اسفندماه ۹۹ تا ۱۲ فروردین ماه ۱۴۰۰ تعداد ۱۰ میلیون و ۳۳ هزار تردد جاده‌ای از طریق ۷۴ دستگاه ترددشمار در راه‌های استان ثبت شده است.

وی اعلام کرد: در همین مدت ورود مسافران یک میلیون و ۲۶۵ هزار و ۴۰۰ مورد و خروج مسافران نیز یک میلیون و ۲۲۲ هزارو ۱۰۰ گزارش شده که این رقم نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۱۳۶ درصدی داشته است.

مدیرکل راهداری استان همدان یادآور شد: در این ایام پرتردد‌ترین محور استان محور همدان - سه راهی بهار با رقم ۶۴۷ هزار و ۸۰۰ مورد تردد بوده است.

این مسئول ابراز داشت: رعایت سرعت مجاز، پرهیز از تردد در زمان خستگی، توجه به علائم جاده‌ای و رعایت اصول رانندگی تدافعی از طریق کاربران جاده‌ای ضروری است.

صادقی راد، ایمن سازی راه‌ها را جزو اولویت‌های کاری این اداره کل برشمرد و تأکید کرد: عامل انسانی نیز بعنوان عامل هوشمند در ترافیک، نقش موثری در تصادفات می‌تواند داشته باشد که لازم است توجه و دقت بیشتری از سوی کابران جاده‌ای انجام شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها