موج
کدخبر : ۳۷۱۸۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371825

سرهنگ حسین میش‌مست:

رئیس پلیس‌راه خراسان رضوی گفت: مطابق مصوبه ستاد ملی کرونا، مسافران باید ظرف ۷۲ ساعت از مشهد خارج شوند، و هر ۲۴ ساعت ۵۰۰ هزار تومان جریمه خواهند شد، ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به مشهد و خروج خودروهای شخصی با پلاک بومی از مشهد ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، سرهنگ حسین میش‌مست رئیس پلیس‌راه خراسان رضوی گفت: اگر مشهد در وضعیت نارنجی قرار گرفته است، مطابق مصوبه ستاد ملی کرونا برای شهرهای قرمز و نارنجی، مسافران باید ظرف ۷۲ ساعت از مشهد خارج شوند، در غیر این صورت به ازای هر ۲۴ ساعت ۵۰۰ هزار تومان جریمه خواهند شد. همچنین از این پس ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به مشهد و خروج خودروهای شخصی با پلاک بومی از مشهد ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه خراسان رضوی گفت: هنوز از سوی ستاد ملی کرونا ابلاغیه‌ای بابت تغییر وضعیت مشهد به نارنجی به ما اعلام نشده است. همچنین تا این لحظه ستاد کرونای استانی و پلیس راهور ناجا کشور در خصوص مشهد به ما چیزی ابلاغ نکرده است.

وی افزود: در محورهای آزادراهی، بزرگراهی و جاده‌ای اصلی شاهد ترافیک روانی هستیم، اما برای محورهای تفرجگاهی سد کارده و خلج «ترافیک سنگین»، محورهای کلات، طرقبه و شاندیز «ترافیک نیمه سنگین» و در محورهای میامی و چناران «ترافیک پرحجم» گزارش شده است.

میش‌مست ادامه داد: پیش‌بینی ما این است که در عصر امروز با توجه به موج بازگشت شهروندان از محورهای تفرجگاهی، شاهد ترافیک‌های سنگینی در مبادی ورودی به شهر مشهد باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها