موج
کدخبر : ۳۷۱۶۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371628

محمد اهلی خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: به منظور تامین زمین سرمایه گذاران واقعی، قراردادهای راکد در شهرک های صنعتی استان فسخ می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، محمد اهلی ، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: با اشاره به ضرورت تعیین تکلیف پرونده‌های راکد و راه اندازی واحدهای صنعتی غیرفعال ، از فسخ قراردادهای راکد و مهلت دو ماهه به این نوع قراردادها خبر داد.

وی با بیان اینکه براساس قانون، موظف به بازپس گیری اراضی راکد هستیم تصریح کرد: در صورت عدم آزاد سازی اراضی راکد، با گذشت زمان دیگر زمینی در شهرک ها و نواحی صنعتی وجود نخواهد داشت تا به سرمایه گذاران واقعی واگذار شود که بدین منظور آزاد سازی قراردادهای بلا استفاده در راس برنامه های حائز اولویت این شرکت قرار دارد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: در خصوص ناحیه صنعتی مشگین شهر نیز گفت: از صاحبان قراردادهای منعقد شده در این ناحیه صنعتی تقاضا می شود تا نسبت به تعیین تکلیف و شروع طرح صنعتی خود طی دو ماه آتی اقدام کنند که در غیر اینصورت قراردادهای آنان از طریق مراجع قانونی فسخ و خلع ید خواهند شد.

اهلی همچنین اشاره ای به نحوه نقل و انتقال واحدهای تولیدی کرد و افزود: بر اساس قانون نحوه واگذاری مالکیت و اداره امور شهرک های صنعتی و به منظور جلوگیری از بروز مشکلات آتی برای خریداران، هرگونه نقل و انتقال و فروش اراضی عرصه و اعیان واحدهای تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی بدون اخذ مجوز از شرکت شهرک های صنعتی محمل قانونی نداشته و فاقد اعتبار می باشد و آثار حقوقی آن بر عهده متعاملین خواهد بود و تنظیم هرگونه سند و مبایعه نامه ای در این خصوص غیر قانونی بوده و باطل می باشد.

وی در پایان یادآور شد با توجه به نامگذاری سال جدید به نام سال " تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی هایی" از سوی مقام معظم رهبری، تمامی تلاش خود را به کار خواهیم بست تا با برطرف کردن موانع و رفع مشکلات موجود، زمینه حضور سرمایه گذاران واقعی در شهرک های صنعتی را فراهم نمائیم تا شاهد رونق تولید و افزایش اشتغال در سطح استان باشیم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها