موج
کدخبر : ۳۷۱۵۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371595

سرهنگ احمد ساکی خبرداد:

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از دستگیری 5 نفر سارق موتورسیکلت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، سرهنگ احمد ساکی فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت در سطح شهر، بلافاصله تیم ویژه پلیس آگاهی تشکیل و با بررسی فنی و پلیسی از محل وقوع سرقت ها، همچنین پایش مشاهدات واخبار ، انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی در دستور کار قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: بر اساس اشرافیت اطلاعاتی موجود و با استفاده از تجهیزات فنی در نهایت 5نفر به هویت های معلوم شناسایی و با همکاری عوامل انتظامی دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در پلیس آگاهی تحت تحقیقات فنی کارشناسان انتظامی قرار گرفته و تحقیقات پیرامون تعداد و چگونگی سرقت ها از آنان ادامه دارد.

وی در ادامه افزود: ماموران پلیس آگاهی همچنین در راستای پیشگیری از سرقت و کشف جرائم به سطح شهر عزیمت  و با گشت زنی در سطح شهر و سرکشی از تعمیر گاه ها و توقف گاه های وسائط نقلیه، در مجموع تعداد 10دستگاه موتورسیکلت مسروقه را کشف کردند.

 این مقام انتظامی در پایان با اشاره به اینکه اقدامات انتظامی وپیشگیرانه پلیس به صورت فعال در حوزه های مختلف جرائم به منظور ارتقاء سطح امنیت اجتماعی پایدار در دستور کار قرار دارد، از شهروندان محترم خواست: نسبت به رعایت توصیه های پیشگیرانه و هشدارهای انتظامی پلیس به منظور کاهش آسیب ها و زیان های مادی ومعنوی اهتمام ویژه داشته و در حفظ اموال خود رعایت موارد مطمئنه را در دستور کار داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها