موج
کدخبر : ۳۷۱۴۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371402

رضا شیرین زاده خبر داد:

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از کاهش 34 درصدی جابجایی مسافر نسبت به مدت مشابه سال قبل در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رضا شیرین زاده ، معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل در بازدید از پایانه مسافری شهر اردبیل گفت: این میزان جابجایی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که یک میلیون و 975 هزارنفر مسافر بود 34 درصد کاهش یافته است.

وی با بیان اینکه این میزان جابجایی مسافر در قالب 266 هزار و 707 مورد سفر انجام شده تصریح کرد: در تعداد سفر نیز نسبت به سال 98 که 288 هزار و 655 سفر بود کاهش 7 درصدی را شاهد هستیم.

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل فعالیت هزار و 110 دستگاه ناوگان مسافری و 54 شرکت حمل ونقل مسافر در استان اردبیل یادآور شد و تصریح کرد:2 هزار و 600 راننده در بخش مسافر در حال خدمات رسانی به مردم هستند.

شیرین زاده با اشاره به رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در حوزه حمل و نقل مسافر بیان کرد: در جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا ناوگان های حمل ونقل عمومی و ترمینال ها بطور مرتب درحال ضدعفونی و گندزدایی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها