موج
کدخبر : ۳۷۰۳۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370370

در قرعه کشی طرح جایزه بزرگ همراه اول؛

5 مشترک خوش شانس از استان اصفهان در قرعه کشی طرح جایزه بزرگ همراه اول، برنده جایزه ۵۰ میلیون تومانی این طرح شدند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، با حضور معاون تجاری و امور مشتریان مخابرات منطقه اصفهان به پنج نفر دیگر از برندگان طرح جایزه بزرگ همراه اول ، آقایان سعید مرادی، محسن ظفری و خانمها اعظم عظیمی، فاطمه دهقان و طیبه برهانی، پنج هدیه نقدی ۵۰۰ میلیون ریالی اهدا شد.

احمد شاه میرزایی در این مراسم، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به برندگان جوایز و خانواده های ایشان ، همراه اول را اپراتور برتر و اصلی ترین ارائه دهنده خدمات جامع سیار در سطح کشور معرفی کرده و گفت : همراه اول با حدود ۳ دهه فعالیت، با گذر از نسلهای مختلف شبکه تلفن همراه،اکنون در آستانه بهره برداری از نسل 5G در شهر اصفهان می باشد.

وی افزود: در حال حاضر در استان اصفهان حدود ۷ میلیون سیم کارت همراه اول در دست مردم بوده و حدود ۶۳/۵ درصد از سهم بازار متعلق به همراه اول است و بیش از ۵۰۰ کانال فروش و درگاه ارتباطی شامل دفاتر پیشخوان، دفاتر روستائی، خرده فروشیها، فروشگاههای برند و ... در سطح استان وظیفه ارائه خدمات به مشترکین همراه اول را به عهده دارند.

معاون تجاری و امور مشتریان مخابرات منطقه اصفهان در ادامه، فراهم کردن شرایط فنی برای ارائه بهترین کیفیت سرویس و بالاترین سطح خدمات پس از فروش به مشترکین دارنده سیم کارت همراه اول را به عنوان وظیفه و هدف بخشهای مختلف فنی و اداری مخابرات منطقه اصفهان دانست و اظهار کرد : تلاش همه کارکنان در همه بخش ها،جهت جلب رضایت مشترکین بوده و شرکت مخابرات ایران و شرکت ارتباطات سیار، علاوه بر فعالیت در زمینه توسعه بازار، دغدغه افزایش رضایتمندی مشتریان و افزایش وفاداری مشترکین را دارند که اهدای جوایز ۵۰ میلیون تومانی در همین راستا می باشد.

گفتی است، این طرح با شعار "راه برای جایزه بسته است" از تاریخ ۹۹/۵/۱ تا پایان ۹۹/۱۰/۳۰ برگزار شد و از میان مشترکین همراه اول که بسته های مختلف را خریداری می کردند، به قید قرعه در هر ماه به ۲۰ نفر هر یک مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال جایزه تعلق می گرفت.

لازم به ذکر است تاکنون تعداد ۱۰ نفر از مشترکین همراه اول استان اصفهان برنده این جایزه شده اند که ۴ نفر قبلاً جایزه خود را دریافت کرده بودند و در این مراسم هم به ۵ نفر دیگر جایزه اعطا گردید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها