موج
کدخبر : ۳۶۹۹۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369963

رضا مدرس تاکید کرد؛

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: تعلل و کوتاهی در خصوص پیشرفت طرح‌های عمرانی شهر بندرعباس از هیچ دستگاهی پذیرفته نخواهد بود و بایستی دستگاه کم‌کار پاسخگو باشد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، رضا مدرس معاون استاندار هرمزگان، در نشست شورای هماهنگی ترافیک هرمزگان افزود: دستگاه های متولی همچون راهداری و شهرداری بندرعباس باید براساس وظیفه مشخص شده در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکلات اجرایی طرح یادشده به منظور کاهش تصادف ها و ایجاد بستری امن اقدام کنند.

وی بیان داشت: تعلل و کوتاهی در خصوص پیشرفت طرح‌های عمرانی شهر بندرعباس از هیچ دستگاهی پذیرفته نخواهد بود و بایستی دستگاه کم‌کار پاسخگو باشد.

معاون استاندار هرمزگان اظهارداشت؛ در مقابل شهروندان مسوولیت داریم و بایستی روند طرح‌های عمرانی با تمام تلاش و پیگیری و تعامل بین دستگاه های متولی صورت پذیرد.

مدرس، اجرایی شدن هرچه سریع‌تر ساماندهی و بهسازی ورودی‌های شهر بندرعباس را مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: مدت زمان اجرای این طرح و جزئیات اجرایی آن توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و شهرداری بندرعباس در سریع تر وقت تعیین و به دبیرخانه شورای ترافیک ارائه شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها