موج
کدخبر : ۳۶۹۷۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369788

مصطفی خادم خبر داد:

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری بندرعباس از برگزاری سومین جشنواره عکس "خنکای لور" با موضوع فضای سبز و مبلمان شهری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مصطفی خادم رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری بندرعباس اظهار کرد: به همت این سازمان و همزمان با آغاز سال نو و فصل بهار  مسابقه عکس با مضمون گل‌های فصلی و گونه های گل‌دار، المان و مبلمان شهری و زیباترین منظر شهری سطح شهر برگزار می‌شود. 

وی در ادامه با بیان اینکه این مسابقه در دو بخش موبایلی و حرفه ایی برگزار می شود عنوان کرد: منظور از عکس های موبایلی، تصاویری است که با موبایل یا دوربین های دیجیتالی گرفته می شوند، و عکس حرفه ای هم تصاویری هست که با دوربین های حرفه ای ثبت شده باشد.

خادم ادامه داد: هر عکاس می‌تواند برای شرکت در جشنواره در دو بخش موبایلی و حرفه ایی با ارسال حداقل ۵ و حداکثر ۱۰ اثر شانس خود را برای برتری امتحان کند.

رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری بندرعباس تصریح کرد: عکس های ارسالی بدون تغییرات و اصلاحات نرام افزاری و باید در فرمت Jpg و یا Jpeg و در حجم حداقل سه مگابیت و حداکثر ۱۵ مگابیت (۵۰۰۰*۳۵۰۰ پیکسل) ارسال شوند.

خادم با اشاره به اینکه فرستنده عکس به عنوان صاحب اثر شناخته می‌شود، خاطرنشان کرد:  شرکت برای کلیه علاقمندان و عکاسان آزاد بوده و کلیه شرکت کنندگان بایستی مشخصات کامل خود را بهمراه اثر ارسال کنند.

وی در ادامه یادآور شد: از آنجایی که سازمان سیما منظر به عنوان برگزار کننده و دبیرخانه این جشنواره محسوب می‌شود، تصمیم گیری در مورد کلیه مسائل پیش بینی نشده در آیین نامه بر عهده دبیرخانه جشنواره بوده و همچنین این دبیرخانه حق استفاده از آثار برتر را تالیفات، پوسترها و غیره با ذکر نام صاحب اثر خود محفوظ می دارد.

رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری بندرعباس با اعلام شماره تماس دبیرخانه برگزاری مسابقات به شماره ۰۷۶۳۳۷۵۷۹۶۵ گفت: علاقمندان شرکت در این مسابقه از تاریخ ۲۰ اسفندماه جاری لغایت ۲۰ فروردین ماه نسبت به ارسال آثار خود به آدرس اینترنتی  smfazayesabz@bandarabbas.ir اقدام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها