موج
کدخبر : ۳۶۹۶۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369645

شهردار خرم‌آباد:

شهردار خرم‌آباد از انسداد مسیرهای منتهی به آرامستان‌های مرکز استان خبر داد و گفت: مردم، به منظور پیشگیری از شیوع کرونا، پنجشنبه آخر سال به آرامستان‌ها مراجعه نکنند.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، محمد شریفی مقدم، گفت: تمامی مسیرهای منتهی به آرامستان‌های خرم‌آباد مسدود شدند.

شهردار خرم‌آباد، تصریح کرد: به منظور پیشگیری از شیوع کرونا در روزهای پایانی سال، با هماهنگی پلیس راهور استان، از امروز پنجشنبه 21 اسفند ماه 99، تمامی مسیرهای منتهی به آرامستان‌های خرم‌آباد مسدود شدند.

وی، ادامه داد: با توجه به فرارسیدن پنجشنبه آخر سال، انتظار ما این است تا شهروندان عزیز، از حضور بر مزار درگذشتگان خودداری کرده و به صورت غیرحضوری و با نذورات معنوی و ادعیه، موجبات شادی و آرامش روح اهل قبور را فراهم کنند.

*مردم، با عدم حضور در آرامستان‌ها، شهرداری را یاری کنند

شریفی‌ مقدم، تاکید کرد: بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا در لرستان، حضور در آرامستان خضر، آرامستان صالحین، آرامستان سراب‌یاس، آرامستان فلک‌الدین و سایر آرامستان‌های خرم‌آباد ممنوع بوده و از شهروندان تقاضا دایم که در این مسیر با شهرداری همکاری کنند.

شهردار خرم‌آباد، گفت: اگرچه در نوروز 1400، شهرداری خرم‌آباد میزبان میهمانان نوروزی نیست اما، شرایط بهسازی و زیباسازی معابر سطح شهر در دستور کار است تا سال نو را، با شهری آراسته و پاکیزه آغاز کنیم.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها