موج
کدخبر : ۳۶۹۱۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369189

سیاوش محمدی خبر داد:

مدیر کل هواشناسی استان اردبیل از حاکمیت جوی نسبتا ناپایدار تا قبل از ظهر فردا در سطح استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سیاوش محمدی، مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: بررسی آخرین نقشه های هواشناسی نشان دهنده جوی نسبتاً ناپایدار تا قبل از ظهر فردا در استان است؛ بر این اساس آسمان استان نیمه ابری تا ابری، گاهی مه آلود، همراه با کاهش دما (به ویژه در نیمه شمالی استان) و بارش خفیف و پراکنده باران و برف پیش بینی می شود.

وی افزود: از ظهر روز سه شنبه تا اواخر روز چهارشنبه شرایط جوی استان در غالب مناطق نسبتاً پایدار خواهد بود؛ پدیده غالب طی این مدت رخداد مه صبحگاهی در پاره ای از مناطق می باشد.

مدیر کل هواشناسی استان اردبیل تصریح کرد: از روز پنجشنبه با نفوذ سامانه بارشی فعالی به استان شاهد ابرناکی، کاهش دمای هوا ، وزش باد (گاهی نسبتاً شدید)، رخداد مه و بارش برف و باران خواهیم بود.

محمدی اظهار داشت: بارش ها در ابتدا طی روز پنجشنبه به صورت باران خواهد بود ولی با سرد شدن دمای هوا طی روز جمعه حتی در نواحی شمالی استان بارش برف نیز انتظار می رود.

وی افزود: با رخداد این سامانه بارشی آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن رودخانه های فصلی و در جاده ها و گردنه های برف گیر و کوهستانی استان اختلال در تردد جاده ای دور از انتظار نخواهد بود.

مدیر کل هواشناسی استان اردبیل بیان کرد: امکان اختلال در پروازهای فرودگاه اردبیل بدلیل رخداد باد جانبی، کاهش دید افقی و پایین بودن کف ابر در طی مدت مذکور وجود دارد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها