موج
کدخبر : ۳۶۹۱۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369101

نشست ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان بافق با حضور فرماندار بافق و ...در دفتر امام جمعه بافق برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی فرمانداری بافق؛ نشست ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان بافق با حضور فرماندار و امام جمعه بافق، معاون جذب و مشارکت‌های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان یزد و اعضای ستاد شهرستان بافق در دفتر امام جمعه بافق برگزار شد.

فرماندار شهرستان بافق ضمن تبریک هفته احسان و نیکوکاری و تقدیر از زحمات و خدمات ستاد بازسازی عتبات بافق با اشاره به اقدامات صورت گرفته در خصوص بازسازی و مشارکت مردم بافق در امر بازسازی حرمین اهل بیت(ع) گفت: شهرستان بافق در باب عملکرد حوزه های فرهنگی و مذهبی از جایگاه خوبی در استان برخوردار هستیم.

سید مهدی طلائی مقدم فرماندار بافق، اعتمادسازی عمومی را مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: تقسیم بندی و مشارکت مردمی در قبال یک کار جدید، باید نظامند و قانونمند باشد.

امام جمعه بافق با اشاره به وجود یک سری بنگاه های اقتصادی در بافق و نیازمندی هایی که در شهرستان مشاهده می کنیم، گفت: برای ساماندهی کمک ها و مشارکت های مردمی و خیری باید یک طرح با عنوان باقیات و صالحات در بافق راه اندازی کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین رضا سعادت فر با تاکید بر فراهم نمودن زمینه کار خیر برای مردم، خاطر نشان کرد: درصد مشارکت مردم در امر خیر، مهم است.

معاون جذب و مشارکت‌های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان یزد با اشاره به عملکرد موفق  این ستاد در امر بازسازی حرم‌های مطهر اهل بیت(ع) گفت: بیش از پنج هزار نفر نیرو به صورت داوطلبانه برای بازسازی حرم‌های مطهر از استان یزد به عتبات عالیات اعزام شدند.

حجت‌الاسلام سید حبیب الله میرخلیلی یکی از اهداف این ستاد را اشتغال زایی برای جوانان بیان کرد و ادامه داد: بیش از ۲۰۰ طرح و پروژه در حرمین اهل بیت(ع) اجرا شده که تمام مصالح استفاده شده از ایران به مناطق مورد نظر برای بازسازی حرم‌ها ارسال می‌شود.

وی با بیان اینکه مردم بافق در تمامی مسائل فرهنگی، عام المنفعه و کار‌های علمی و خیری پیش قدم هستند،گفت:در جلسه با هیات امنای ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان بافق برای کمک به نیازمندان و رزمایش مومنانه همفکری شد.

میر خلیلی از ستاد عتبات به عنوان یک ظرفیت برای رخ نمایی هنر ایرانی یادکرد و افزود: عملیات بازسازی گنبد بارگاه امام حسین(ع) شروع شده و اطلاع رسانی برای کمک به بازسازی حرم امام حسین (ع) ضرورت دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها