موج
کدخبر : ۳۶۸۷۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368796

اکبر بهنام جو خبر داد:

استاندار اردبیل از حمایت بانک ملی ایران از واحدهای بزرگ در حال اجرای این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنام جو ، استاندار اردبیل در حاشیه سفر موسوی ،عضو هیات مدیره بانک ملی به استان و بازدید از واحدهای تولیدی در حال اجرای گفت: آرتا انرژی و آرتا پان از جمله واحدهای مورد بازدید عضو هیات مدیره بانک ملی است که حمایت های تسهیلاتی از آن انجام می شود.

وی بیان کرد: با حمایت های انجام گرفته از سوی هیات مدیره بانک ملی، کارخانه سرم سازی که با اعتبار ۳۵۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده ،نیمه اول سال آینده به بهره برداری می رسد.

استاندار اردبیل اظهار کرد: پروژه پروفیل سازی اردبیل که آنهم با اعتبار نزدیک به ۲۰ میلیارد تومان در سال آینده به بهره برداری خواهد رسید، از دیگر پروژه های مورد حمایت بانک ملی است.

بهنام جو گفت: تولید نخ نساجی در شهرک صنعتی اردبیل با سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیارد تومان از جمله طرح های مورد بازدید و حمایت بانک ملی است که برای فاز قبلی آن هم ۳۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.

وی با اشاره به درحال اجرا بودن کارخانه کریستال گفت: این واحد در دو فاز نزدیک به ۳۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده و برای  هزار نفر اشتغالزایی می کند.

استاندار اردبیل گفت: برای اجرای آرتا پان و آرتا انرژی هم که سال بعد به بهره برداری می رسد، نزدیک هزار و  ۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده و اشتغالزایی هزار نفری خواهد داشت.

بهنام جو افزود: آرتا ویل تایر هم فاز دوم  تولید لاستیک های سیمی بزرگ را دارد که سرمایه در گردش آن را بانک ملی تامین می کند و سال آینده به مدار تولید می رسد.

موسوی ، عضو هیات مدیره بانک ملی در سفر دو روزه خود از واحدهای تولیدی در حال اجرا ، شهرک های صنعتی غیر دولتی ، طرح تولیدی ،کارخانه آرتاویل تایر و ایستگاه راه آهن بازدید می کند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها