موج
کدخبر : ۳۶۸۵۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368566

در جلسه کمیسیون هماهنگی و نظارت تعزیرات بر بازار صورت گرفت

فرماندار نوشهر در هشداری به گرانفروشان تأکید کرد: اگر به گرانفروشی ادامه دهید، در اوج بازار شب عید پلمب و جریمه سنگین در انتظار شما خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سعید یزدانی در جلسه کمیسیون هماهنگی و نظارت تعزیرات حکومتی شهرستان نوشهر در راستای نظارت و کنترل هرچه بیشتر بر واحدهای صنفی اظهار داشت: دستگاههای نظارتی به ویژه اداره تعزیرات حکومتی، واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف و واحد بازرسی اداره صمت با تمام توان و همتی مضاعف، نظارت دقیق تری بر واحدهای صنفی سطح شهرستان داشته باشند و با هماهنگی و هم افزایی بیشتر به کنترل بازار کمک کنند و در بحث نظارت بر واحدهای مختلف باید هماهنگی های لازم بین دستگاه های مأمور باشد تا اینکه نظارت به صورت مؤثرتر صورت گیرد و نواقض موجود در آن نیز برطرف شود.

وی با اشاره به تغییرات قیمت برخی کالاهای اساسی و غذایی مردم در ماه های اخیر و گرانفروشی بعضی از واحدهای صنفی، ادامه داد: دستگاه های نظارتی با همکاری یکدیگر در قالب گشت های مشترک از واحدهای صنفی و اقلام پر مصرف بازدید به عمل آورند و با متخلفین برابر قانون بر خورد نموده و در صورت عدم تمکین واحدهای متخلف را پلمپ و جریمه سنگین کنند.

فرماندار نوشهر با تأکید بر اینکه بازرسی و نظارت بر بازارها توسط دستگاه های متولی و نظارتی باید جهت حمایت از حقوق مصرف کنندگان انجام شود، گفت: افزایش قیمت ها بر اساس دستورالعمل اداره صنعت، معدن و تجارت بوده و نباید هر واحد صنفی بر اساس سلایق خود قیمتهای را افزایش داده و برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان باید موضوع نظارت بر مراکز عرضه کالاها و خدمات روزانه به صورت گشت مشترک و مستمر انجام شود.

وی با هشدار جدی به گرانفروشان، تأکید کرد: اگر به گران فروشی ادامه دهید در اوج بازار شب عید پلمب و جریمه سنگین در انتظار شما خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها