موج
کدخبر : ۳۶۸۱۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368198

فرماندار بافق گفت: شهرستان بافق، مستعد راه اندازی صنایع دامی وابسته به کشتارگاه و پرورش ماهی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ سید مهدی طلائی مقدم فرماندار بافق در این دیدار ضمن تشکر از حسن انتخاب سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان بافق حضور بانوان در رده های مدیریتی را انتخاب‌هایی موفق دانست.

وی در ادامه با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان بافق، این شهرستان را مستعد راه اندازی صنایع دامی وابسته به کشتارگاه و پرورش ماهی دانست و خواستار حمایت دامپزشکی شد.

مدیر کل دامپزشکی استان یزد در این دیدار مجموعه دامپزشکی استان را حامی سرمایه گذاری در صنعت دامی عنوان کرد و گفت: در راستای دست یابی به یک صنعت پایدار بایستی که طرح‌های مورد نظر از لحاظ اقتصادی توجیه پذیر باشد و مسائل زیست محیطی، تامین آب و جانمایی را در نظر گرفت تا در آینده با مشکل مواجه نشویم.

 

متقاضیان راه اندازی کلینیک دامپزشکی در بافق حمایت می شوند

علی فاتحی نیا همچنین در خصوص فعالیت بخش خصوصی و استقرار دامپزشک بخش خصوصی در شهرستان بافق گفت: از متقاضیان راه اندازی کلینیک دامپزشکی در شهرستان بافق حمایت خواهد شد تا خدمات رسانی به دامداران شهرستان بصورت پیوسته و به جا صورت پذیرد.

وی افزود: در شهرستان بافق بخش خصوصی فعالیت چشمگیری ندارد و عمده خدمات دامپزشکی با تلاش همکارانمان در شبکه دامپزشکی این شهرستان به متقاضیان ارائه می شود که عدم وجود شکایت نشان دهنده مدیریت مناسب سرپرست این شبکه و تلاش همکارانمان می‌باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها