موج
کدخبر : ۳۶۸۱۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368117

با حکم دبیر شورای عالی مناطق آزاد:

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش برکنار و جعفر آهنگران به عنوان سرپرست جدید این سازمان منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، جعفر آهنگران سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش با حکم مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، منصوب شد.

مرتضی بانک در این حکم جعفر آهنگران را با حفظ سمت به‌عنوان سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش منصوب کرد.

مشاور رئیس‌جمهور در این حکم انتصاب آورده است:

بنا به اختیار حاصله قانونی و هماهنگی به عمل آمده به‌موجب این حکم با حفظ سمت به‌ عنوان سرپرست موقت سازمان منطقه آزاد کیش منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و رعایت اخلاق و تقوی الهی، تا انجام سیر تشریفات مربوط به ثبت تغییرات مدیریت، تمام توان خود را صرف کار و تلاش بی‌وقفه در راستای تحقق برنامه‌ها و اهداف تعیین شده نمایید.

گفتی است جعفر آهنگران مسئولیت معاونت برنامه‌ریزی و هماهنگی امور مناطق دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی را نیز بر عهده دارد. پیش از او، غلامحسین مظفری مسئولیت مدیرعاملی سازمان منطقه آزاد کیش را بر عهده داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    غلامحسین مظفری دانش آموخته کشاورزي از دوستان نزدیک اسکندر زند معاون برکنار شده حجتی وزیر کشاورزي و داریوش سلیمی رئیس بر کنار شده مرکز حراست وزارت علوم بود که هم اتاقی دوران دانشجویی دانشکده کشاورزی زنجان بودند که هر سه این آقایان صرفا جهت تاراج بيت المال آمده بودند و در حال حاضر پرونده های مفتوحي در دادسرا و دادگاه کيفري کارکنان دولت دارند.

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها