موج
کدخبر : ۳۶۶۸۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366827

محمد کریمیان:

فرمانده سپاه ناحیه خمینی شهر اظهار کرد: هدف از فعالیت های بسیج ورزشکاران معرفی الگوهای موفق نسل جوان و نوجوان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، محمد کریمیان در جلسه شورای بسیج ورزشکاران گفت: نونهالان آینده سازان کشور هستند و باید با روحیه جهاد و شهادت آشنایی پیدا کنند.

وی با بیان این مطلب که تعداد شهدای استان هرمزگان از تعداد شهدای شهرستان خمینی شهر کمتر است، اظهار کرد:جا دارد با تقدیم اینهمه شهید شهرستان به گونه ای عمل کنیم که جوانان و نوجوانان کشور ارزش این از خود گذشتگی ها را درک کنند و منش پهلوانی در ورزشکاران ما فرهنگسازی شود.

کریمیان اهمیت دادن به مسائل ارزشی و انقلابی را برای بسیج ورزشکاران حائز اهمیت خواند و گفت: هویت دادن به جوانان شهرستان و کشور از وظایف اصلی بسیج ورزشکاران است، بسیجی که به صورت خودجوش در بحث سیل و زلزله فعالیت های  فراوانی انجام داده است این روحیه جهادی باید در ورزشکاران تعالی پیدا کند.

وی به بحث دیدار از خانواده های شهدا پرداخت و ابراز کرد: چقدر زیبا و نیکوست که در این دیدارها نونهالان ورزشی از رشته های مختلف با بزرگان ورزش همراه شده تا با روحیه جهاد و شهادت آشنایی پیدا کنند چرا که این نوجوانان آینده سازان مملکت هستند.

در ادامه ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر به شهدای عملیات خیبر اشاره  و بیان کرد: امروز که با صلابت در برابر دشمنان ایستاده ایم مدیون خون شهدایی هستیم که از هستی خویش که جان گرانبهایشان بود گذشتند و خمینی شهر در یک روز 114شهید تقدیم اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران نمودو روز پنجم اسفند روز ایثار و شهادت شهرستان خمینی شهر است.

روح الله کاظمی از ایجاد ورزش های زیرزمینی که آسیبی در عرصه ورزش است سخن گفت و افزود: در خمینی شهر باشگاه های ورزشی رصد می شود اما اگر زیرزمینی عمل شود نظارتی بر آنها نمی توان داشت.

سپاه خمینی شهر

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها