موج
کدخبر : ۳۶۶۶۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366652

درپی زلزله شدید یاسوج صورت گرفت؛

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان ازآماده باش راهداران اصفهان برای بازگشایی محورهای مرزی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، فرزاد دادخواه گفت: همزمان با اعلام زلزله نسبتا شدید در کهگیلویه و بویراحمد، نیروهای راهداری استان اصفهان برای همپوشانی عملیاتی در محورهای مرزی در حالت آماده باش قرار گرفتند.

وی با اشاره به زلزله شدید در یاسوج گفت: هماهنگی عملیاتی اکیپ های راهداری برای همپوشانی در محورهای مرزی شامگاه گذشته انجام و ماشین آلات به مناطق مرزی اعزام شدند.

فرزاد دادخواه با  بیان اینکه برای شب گذشته بارش  باران و برف در یاسوج  و احتمال ریزش ترانشه ها پیش بینی شده بود، گفت: اکیپ های راهداری زمستانی از شهرستان سمیرم برای برف روبی و عملیاتی راهداری زمستانی از شامگاه گذشته در حال آماده باش هستند اما فعلا بارش باران در این محورها آغاز شده است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان با بیان اینکه محورهای مواصلاتی استان اصفهان در محورهای منتهی به یاسوج  به جز گردنه بیژن باز است، گفت: به مردم توصیه می شود که تا بازگشت به وضعیت عادی از سفر به مناطق زلزله زده خودداری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها