موج
کدخبر : ۳۶۶۵۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366545

سیاوش محمدی خبر داد:

مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: فعالیت سامانه بارشی سرد در بیشتر مناطق استان اردبیل تداوم خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سیاوش محمدی ، مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: بررسی آخرین نقشه های هواشناسی نشان دهنده تداوم فعالیت سامانه بارشی سرد و فعالی می باشد.

وی افزود: امروز چهارشنبه آسمان استان اردبیل ابری توام با مه گاهی وزش باد تند تا شدید و بارش باران خواهد بود.

مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: با توجه به شدت بارش ها آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها احتمال می رود و لذا به هم استانی ها توصیه می شود هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند.

محمدی تصریح کرد: روند کاهشی دما از فردا در استان اردبیل تشدید می گردد که این سرمایش موجب خواهد شد بارش ها در اکثر نواحی عمدتاً به شکل برف باشند.

وی افزود: بارش های خفیف فردا، عموماً در مناطق مرکزی و جنوبی استان خواهد بود که در روز جمعه نیز بارندگی غالباً پراکنده و بیشتر در مناطق جنوبی و نوار شرقی استان انتظار می رود.

مدیر کل هواشناسی استان اردبیل بیان کرد: از روز شنبه با فعال شدن موج دوم این سامانه بر شدت ناپایداری ها در غالب مناطق افزوده شده و با توجه به برودت هوا بارش برف در استان پیش بینی می شود.

محمدی گفت: با توجه به میزان بارش برف طی روزهای شنبه و یکشنبه هفته آتی در جاده های کوهستانی و گردنه های برف گیر استان اختلال در تردد جاده ای دور از انتظار نخواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها