موج
کدخبر : ۳۶۶۱۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366159

شهردار اصفهان:

شهردار اصفهان گفت: تالار هنر که از مطالبات هنرمندان اصفهانی بود پس از اتمام مراحل بازسازی مجددا در اختیار هنرمندان و هنردوستان قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، قدرت اله نوروزی در مراسم بازگشایی تالار هنر اصفهان با بیان اینکه یکی از خواسته های هنرمندان در جلسات و دیدارها، رسیدن تالار هنر به جایگاه و شأن واقعی بود، تصریح کرد: پیگیری لازم برای بازسازی این بنا انجام و در ابتدا برای این تالار بودجه ۵ میلیاردی در نظر گفته شد اما با توجه به اهمیت این مکان در نگاه شهرداری اصفهان ، این بودجه به ۸ میلیارد رسید و اکنون این مرکز به هنرمندان تقدیم می شود تا این عزیزان در تالار هنر با هنرنمایی خود به شادی و آسایش مردم کمک کنند.

وی دغدغه مدیریت شهری را تزریق شادی و نشاط به مردم با استفاده از توان هنرمندان ذکر کرد و افزود: کار شهرداری ایجاد ساختار و زیربناست و این هنرمندان هستند که برای این مجموعه ها تولید محتوا کرده و هنر را به نمایش میگذارند.

*سالن تئاتر شهر در چهارباغ پس از رفع موانع احداث می شود

شهردار اصفهان با بیان اینکه سالن تئاتر شهر در چهارباغ نیز پس از رفع موانع ساخته می شود، اضافه کرد: لازم است اقدامات لازم برای مکان ها و زیرساخت های دیگری نیز که مانند تالار هنر ظرفیت بازسازی دارند، انجام شود.

قدرت اله نوروزی تاکید کرد: از هنرمندان عزیز تقاضا داریم نگذارند مجموعه هایی مانند تالار هنر با تعطیلی و رخوت مواجه شود. لازم است هنرمندان پویایی و نشاط لازم را در چنین مجموعه هایی ایجاد کنند. همانگونه که از حدود ۱۰۰ سال پیش بزرگان هنر اصفهان چنین کردند و اصفهان را به عنوان نماد هنر در کشور ثبت کردند.

تالار هنر

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها