موج
کدخبر : ۳۶۶۰۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366067

به همت شهردار و سازمان فرهنگی،اجتماعی ،ورزشی شهرداری خمینی شهر از برگزیدگان تئاتر فجر تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، رییس سازمان فرهنگی،اجتماعی ورزشی شهرداری خمینی شهر در آیین تجلیل از برگزیدگان فجر گفت: تیم سازمان فرهنگی، اجتماعی،ورزشی برای این هدف برنامه ریزی می کنند که بهترین برنامه ها از نظر فرهنگی و ورزشی و اجتماعی ارائه شود.

سید محمد هادی موسوی با اشاره به این موضوع که نمایش در خمینی شهر دارای سابقه بالایی است، افزود: تئاتر و برنامه های متعددی تدوین شد که سال گذشته  بیش از هزار برنامه آماده شد و  به دلیل وجود کرونا فرصت پخش آن به وجود نیامده است.

وی در ادامه اظهار کرد: تئاترهایی که هنرمندان تاتر شهرستان آماده و اجرا نمودند در مکان های محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی بود.

این مقام مسئول خبر از تحویل خانه تاریخی ملکزاده یا زمزم و مرهم را به اهالی تئاتر داد که به تملک شهرداری در آمده و در نوروز امسال  کلید آن تحویل اهالی تئاتر می شود .

رییس سازمان فرهنگی،اجتماعی ورزشی شهرداری خمینی شهر در پایان خاطرنشان کرد: باعث افتخار شهر خمینی شهر است که شهرداری خمینی شهر، با 16 پروژه و میزان اعتبارات آن در صدر و شهردار کاشان با 12 پروژه و شهرداری نجف آباد با 5 پروژه بعد از خمینی شهر هستند.

تئاتر فجر

گفتنی است؛ تئاتر زیبای به وقت شام به کارگردانی ناصر حاج باقری و نویسندگی مصطفی جعفری خوزانی و با بازی نازنین همایونی و رضا باقریان در سالن بصیرت اجرا گردید.

به گزارش موج، در پایان از هادی کیانی برنده تئاتر واگویه های یک فشنگ ، نجمه مهرابی رتبه برتر بازیگری زن در بخش سرباز انقلاب برای اجرای زندگی با طعم باروت، ابراهیم حاج حیدری رتبه اول بازیگری در بخش مردان برای نمایش خرس های پاندا سال ۹۷، سهیل حاج علی اکبری نخستین بازیگر خمینی شهری در فجر سال ۸۶، مصطفی جعفری خوزانی نویسنده تقدیر شده دو سال پیاپی در فجر ، علیرضا آقایی شرکت در چندین جشنواره فجر با گروه های مختلف، سعید براتی کاندید برتر بازیگر برتر مرد در فجر ۹۹، سنا سلیمانی حضور در دو دوره تاتر فجر، اسماعیل صرامی چند حضور  در تئاتر فجر و محمد جواد صرامی به خاطر دو دوره حضور در عرصه تاتر صحنه ای تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها