موج
کدخبر : ۳۶۵۹۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365914

ایمانعلی ایمانی:

رئیس اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان مشگین‌ شهر گفت: تا پایان سال 99 موزه سنگ در روستای تاریخی اونار مشگین‌ شهر راه‌ اندازی می‌ شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، ایمانعلی ایمانی ، رئیس اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان مشگین‌ شهر در بازدید میدانی از محل قبرستان تاریخی اونار به همراه شورا و دهیار این روستا گفت: براساس هدفگذاری‌های انجام‌شده موزه سنگ در روستای هدف گردشگری اونار شهرستان مشگین‌شهر احداث می‌شود.

وی با اشاره به اقدامات انجام‌شده در این زمینه گفت: با توجه به تامین اعتبار برای اجرای موزه سنگ در روستای اونار، تا پایان سال ۹۹ این محوطه ساماندهی و تبدیل به موزه سنگ خواهد شد.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان مشگین‌شهر راه‌اندازی موزه را از راهکارهای جذب گردشگر و معرفی منطقه عنوان کرد و افزود: با معرفی موزه سنگ اونار می‌توانیم شاهد حضور هر چه بیشتر گردشگراندر این روستای تاریخی باشیم.

ایمانی بیان کرد: روستای اونار به دلیل جاذبه‌های گردشگری متنوعی که داشته از مناطق دارای ظرفیت بالا برای جذب گردشگر به شمار می‌رود که راه‌اندازی موزه نیز می‌تواند کمک قابل توجهی به رونق گردشگری در این شهرستان باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها